EULA

ЛІЦЕНЗІЙНИЙ ДОГОВІР З КІНЦЕВИМ КОРИСТУВАЧЕМ

Вступ

Важливо! Уважно прочитайте нижченаведені умови, перш ніж встановлювати, копіювати та/або іншим способом використовувати програмне забезпечення Enterprise Mobility Client (далі – ПЗ). Установка, копіювання або використання ПЗ іншим засобом означає Вашу згоду з нижчезазначеними умовами.

 

Ця ліцензійна угода з Кінцевим користувачем (далі — Ліцензійна угода) є юридично обов’язковою угодою між Вами, кінцевим користувачем, що придбав ПЗ або використовує демонстраційну версію ПЗ, та Компанією «САЙТЕКС-ПРО».

Ця Ліцензійна угода набуває чинності з моменту, коли Ви висловите свою згоду прийняти її умови, вибравши кнопку «Я приймаю умови ліцензійної угоди», а потім натиснувши кнопку «Далі» та встановивши ПЗ.

Будь-якою такою дією ви підтверджуєте, що прочитали цю Ліцензійну угоду, розумієте її та приймаєте її умови. Якщо Ви не згодні з умовами цієї Ліцензійної угоди, не використовуйте ПЗ, видаліть його з Вашої системи та знищіть будь-які копії ПЗ, якими ви володієте.

Ця Ліцензійна угода діє протягом усього строку дії виключного права на ПЗ, якщо в цій Ліцензійній угоді або в окремому письмовому договорі між Вами та Компанією «САЙТЕКС-ПРО» або Партнером Компанії «САЙТЕКС-ПРО» не вказано інше.

ПЗ охороняється законодавством про авторське право та міжнародними угодами, деякі його частини охороняються законодавством про патенти та секрети виробництва. Ви згодні з тим, що ця Ліцензійна угода має таку ж юридичну силу, як і будь-який інший укладений Вами письмовий договір.

У разі порушення Ліцензійної угоди Ви можете бути притягнуті до відповідальності у встановленому порядку.

Якщо ПЗ супроводжується окремою письмовою угодою, яка укладена з компанією «САЙТЕКС-ПРО» або Партнером Компанії «САЙТЕКС-ПРО» у паперовій формі, і ця угода визначає умови використання Вами ПЗ, то у разі розбіжностей у змісті між текстом цієї Ліцензійної умови та текстом такої окремої письмової угоди у паперовій формі переважну силу буде мати текст окремої письмової угоди у паперовій формі.

Ця Ліцензійна угода може бути доступна на декількох мовах. Між англійською версією Ліцензійної угоди та її версіями на інших мовах можуть бути розбіжності або відмінності у тлумаченні. У цілях забезпечення одноманітності та запобігання двозначності українська версія Ліцензійної угоди має переважну силу, а усі суперечки, претензії або позивні вимоги щодо тлумачення, виконання Ліцензійної угоди, або іншим способом пов’язані з Ліцензійною угодою, слід розв’язувати на основі української версії Ліцензійної угоди.

Сайт використовує Cookies для покращення Вашого клієнтського досвіду. Продовжуючи використовувати Сайт Ви погоджуєтесь з їх використанням. Для отримання детальної інформації про Cookies ознайомтеся з Політикою конфіденційності.

Даю згоду