Форма замовлення

EMC Web- і Telnet-клієнт для Android

×

 

 

Розміщення замовлення

Заповніть форму вище, щоб оформити замовлення.

Після відправки ви будете перенаправленні на сторінку з рахунком.

ТОВ “САЙТЕКС-ПРО”

 

Адреса: 04119, м. Київ, вул. Дегтярівська, 25А
Телефон: +38 044 333 76 96
Email: info@sytecs.com.ua
IBAN: UA563348510000000002600390928
Банк: FIRST UKRAINIAN INTERNATIONAL BANK
МФО: 334851

З метою забезпечення найбільш сучасних заходів безпеки онлайн-платежів, ми співпрацюємо із сервісами забезпечення безпеки Verified by Visa і MasterCard® SecureCode ™.

Сервіс 3D-Secure забезпечує максимальний захист онлайн платежів. Ця система безпеки була розроблена платіжними системами VISA та MasterCard.

3D-Secure - це перевірка безпеки онлайн-платежів, що активується автоматично при кожному електронному платежі. Для списання суми з рахунку, необхідно ввести код, який надсилається в SMS-повідомленні на номер телефону, який закріплений за конкретною банківською карткою.

Платежі на даному сайті мають рівень сертифікації PCI DSS. Payment Card Industry Data Security Standard – це стандарт безпеки даних в індустрії платіжних карток. Даний стандарт був розроблений міжнародними платіжними системами Visa та MasterCard і ін.

При оплаті послуг через платіжні сервіси, які відповідають стандарту PCI DSS, користувач може бути впевнений у безпеці грошових операцій та конфіденційності власних даних. Всі системи і платіжні сервіси, що взаємодіють із картами VISA/MasterCard, зобов’язані проходити щорічну сертифікацію та щоквартальну перевірку.

Verified by VISA MasterCard® SecureCode™ ПУМБ

Сайт використовує Cookies для покращення Вашого клієнтського досвіду. Продовжуючи використовувати Сайт Ви погоджуєтесь з їх використанням. Для отримання детальної інформації про Cookies ознайомтеся з Політикою конфіденційності.

Даю згоду